8 dôvodov prečo je pre nás upratovanie hračkou

Upratovacie služby
Ponúkame komplexné upratovacie služby, od jednorázových zákaziek až po kompletné spracovanie hygienických plánov objektov a plánov sanitácie podľa HACCP.

Pôsobnosť
Naše služby využívajú súkromné osoby, malé firmy ale aj veľké spoločnosti, bytové spoločenstvá, štátne inštitúcie, atď. Sme pripravení zabezpečiť upratovanie a čistenie pre Vaše kancelárie, spoločné priestory, výrobné priestory, domy, byty, celé objekty a areály na celom území Slovenskej republiky.

Personál
Našim zákazníkom ponúkame kvalifikovaný personál, ktorý si vyberáme na pracovných pohovoroch za účasti objektových manažérov. Personál je školený podľa všetkých platných predpisov v SR, interných noriem spoločnosti na dodržiavanie zásad BOZP, PO, dávkovanie a aplikáciu čistiacej chémie, pracovných postupov a používanie všetkých technických zariadení, používaných pri výkone práce.

Vybavenie
Vo Vašich prevádzkach budú použité kvalitné, biologicky rozložiteľné čistiace prostriedky, spotrebný materiál a strojové a technické vybavenie od overených dodávateľov.

Skúsenosti
Naše skúsenosti a know-how sa opierajú o dlhoročné pôsobenie na trhu upratovacích služieb. Na trhu pôsobíme od roku 2002 a v roku 2007 sme sa transformovali na spoločnosť s ručením obmedzeným.

Flexibilita
Dynamický tím pracovníkov prispôsobuje chod činností potrebám zákazníkov v priestore aj čase. Sídlo vo Zvolene je výhodou v nadväznosti na vykonávanie služieb na celom území Slovenskej republiky z pohľadu dostupnosti a časovej náročnosti.

Systém
Plán výkonov a systémové riešenia sú kľúčom k dosiahnutiu stabilne vynikajúcich výsledkov. Zabezpečenie požadovanej kvality je pre nás každodenný cieľ. Spoločnosť je od Júna 2010 držiteľom certifikátov integrovaného manažérskeho systému podľa noriem ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 a OHSAS 18001:2007.

Facility management
Komplexná správa budov - facility management je priestor pre realizáciu našich špičkových manažérov. Zohratý tím pracovníkov pre Vás zabezpečí bezproblémový chod budov, objektov a prevádzok. Prístupom k potrebám zákazníkov a potenciálnym partnerom vo väčšine prípadov dosahujeme kladný výsledok pri jednaniach a tým aj spokojnosť na obidvoch stranách.

Pôsobnosť firmy

Banská Bystrica, Bratislava, Dubnica nad Váhom, Dunajská Streda, Hlohovec, Košice, Komárno, Lučenec, Malacky, Martin, Michalovce, Nitra, Nové Mesto nad Váhom, Nové Zámky, Poprad, Prešov, Púchov, Rožňava, Senec , Senica, Sereď, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Veľký Krtíš, Vráble, Zlaté Moravce, Zvolen, Žiar nad Hronom, Žilina

Kontakt

Service Plus Slovensko, s.r.o., Záhonok 2448/39, 960 01 Zvolen
+421 907 646 058

Certifikácia

  • Certifikácia

Sociálne médiá

Prihlásenie