Upratovanie firiem

Upratovacia firma Service Plus Slovensko vedie stratégiu upratovacích prác pre upratovanie firiem ako spoľahlivý, priateľský, profesionálny a garantovaný, vysokokvalitný upratovací servis za primeranú cenu.

Upratovanie firiem

Upratovanie firiemZabezpečujeme pravidelné upratovanie firiem, administratívnych priestorov pri využití štandardizovaných technologických postupov, ktoré zaručujú poskytovanie kvalitných služieb všetkým typom zákazníkov.

Využitím našej upratovacej firmy prenecháte starostlivosť o pracovníkov, ich kontrolu, zabezpečenie materiálu a celkový priebeh upratovania firmy na nás a odbúraním týchto procesov z Vášho portfólia zvyšujete svoju produktivitu a efektivitu práce.

Upratovací servis

Poskytujeme komplexný upratovací servis v oblasti čistenia a údržby čistoty ako aj zásobovania hygienickými potrebami, čistiacimi prostriedkami a spotrebným materiálom.

Vieme, že čas ušetrený pri spolupráci s nami, Vám prinesie vyšší profit a spokojnosť. Upratovacia firma, ktorá zabezpečí kvalitný upratovací servis - čistenie a upratovanie Vášho pracoviska, znamená vyšší pracovný štandard, lepšia prezentácia vašej spoločnosti a taktiež vyššia životnosť vašich interiérov a zariadenia.

Veríme, že vzhľad Vašich pracovných priestorov môže pozitívne ovplyvniť v prvom rade Vašich zamestnancov, ale nepopierateľne aj potenciálnych klientov, návštevníkov či dodávateľov.

Náš upratovací servis Vám zabezpečí vypracovanie systému upratovacích činností v jednotlivých priestoroch spoločnosti, so stanovením harmonogramov a plánov upratovania, kontrolných plánov a preventívnych činností k tomu, aby celkový štandard čistoty nebol iba jednorazový ale priebežne udržiavaný a zlepšovaný.

Upratovacie práce

Sme flexibilní v našej práci a upratovacie práce prispôsobíme Vašim potrebám, na požiadanie pracujeme mimo Vašich pracovných hodín, vo večerných hodinách alebo cez víkendy. Svoje náklady môžete znížiť tým, že zveríte Vaše pracovisko a všetky upratovacie práce do našej starostlivosti a opatery.

Upratovacie práce ušijeme na mieru presne podľa Vašich potrieb a požiadaviek.

Pôsobnosť firmy

Banská Bystrica, Bratislava, Dubnica nad Váhom, Dunajská Streda, Hlohovec, Košice, Komárno, Lučenec, Malacky, Martin, Michalovce, Nitra, Nové Mesto nad Váhom, Nové Zámky, Poprad, Prešov, Púchov, Rožňava, Senec , Senica, Sereď, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Veľký Krtíš, Vráble, Zlaté Moravce, Zvolen, Žiar nad Hronom, Žilina

Kontakt

Service Plus Slovensko, s.r.o., Záhonok 2448/39, 960 01 Zvolen
+421 907 646 058

Certifikácia

  • Certifikácia

Sociálne médiá

Prihlásenie