Upratovacie služby

Komplexné upratovanie a upratovacie služby

Upratovacie služby poskytuje spoločnosť Service Plus Slovensko už od roku 2002. Pôsobí na celom území Slovenskej republiky a ponúka komplexné upratovacie služby, od jednorazových zákaziek až po kompletné spracovanie hygienických plánov objektov a plánov sanitácie v zmysle požiadaviek HACCP. Na upratovanie, čistenie a údržbu vášho majetku vám poskytuje kvalifikovaný personál, zaškolený podľa všetkých predpisov SR, školený v zmysle interných smerníc spoločnosti a v spolupráci s dodávateľmi čistiacej chémie pravidelne preškoľovaný zo systému dávkovania a aplikácie čistiacich prostriedkov. Kvalita čistiacich prostriedkov a strojového vybavenia, s ktorými sa vykonávajú upratovacie služby je potvrdená dlhoročnými skúsenosťami a spoluprácou s renomovanými dodávateľmi.

Prenechajte výkon služieb profesionálom, ktorí vám za porovnateľné náklady dodajú kvalitnejší výkon. Poskytujeme jednorazové aj pravidelné upratovanie a údržbu pre veľké i malé firmy, spoločnosti, bytové spoločenstvá, štátne inštitúcie a súkromné osoby. Vykonávame tiež upratovanie stavieb tzv. predkolaudačné upratovanie po stavebných prácach, maľovaní, prestavbách.

Sme schopní operatívne zabezpečiť pre upratovanie aj mimoriadne a nadštandardné upratovacie a čistiace práce, prípadne iné služby súvisiace so správou objektov. Každému klientovi ponúkame individuálny prístup, ktorý bude vyhovovať jeho požiadavkám.

Pôsobnosť firmy

Banská Bystrica, Bratislava, Dubnica nad Váhom, Dunajská Streda, Hlohovec, Košice, Komárno, Lučenec, Malacky, Martin, Michalovce, Nitra, Nové Mesto nad Váhom, Nové Zámky, Poprad, Prešov, Púchov, Rožňava, Senec , Senica, Sereď, Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava, Veľký Krtíš, Vráble, Zlaté Moravce, Zvolen, Žiar nad Hronom, Žilina

Kontakt

Service Plus Slovensko, s.r.o., Záhonok 2448/39, 960 01 Zvolen
+421 907 646 058

Certifikácia

  • Certifikácia

Sociálne médiá

Prihlásenie